Reklama Współpraca Forum Sitemap
Szukaj: Dodaj wyszukiwarkę do FireFoxa!
Dodaj do ulubionych ustaw jako startową  
Polecamy: Sprzęt do siłowni Wyposażenie siłowni Odżywki i suplementy  
Cykle - Cykl na suchą masę
strona główna FORUM słownik Praca Sprzęt do siłowni
Hehe.com.pl - Śmieszne filmy, filmiki, zdjęcia i fotomontaże. Hehe.com.pl - Beczka smiechu! Hellhound.pl - Tani i solidny sprzęt do siłowni i do klubu fitness. Hellhound.pl - Największy wybór! Hehe.com.pl - Oglądaj najśmieszniejsze filmy i zrywaj boki ze śmiechu! Hellhound.pl - kupuj tanie odżywki i suplementy najwyższej jakości. Hehe.com.pl - Kawały, dowcipy, docinki, śmieszne tapety, emotki i opisy na gg. Hehe.com.pl! Hellhound.pl - Ciężki sprzęt do siłowni, sporty walki. Hellhound.pl!
 
Newsy  

Cykl na suchą masę

10.10.2007 10:14
Gromadzenia wysokiej klasy, beztłuszczowej masy mięśniowej nigdy nie było łatwiejsze! Jesteś profesjonalnym sportowcem, który rozumie, jak ważne są mięśnie dla uzyskiwanych przez Ciebie wyników.

Urlop i wczasy
odżywki
Sprzęt do siłowniMięśnie czynią Cię silniejszym, szybszym i mocniejszym. Jeśli jesteś sportowcem uprawiającym sporty siłowe lub wytrzymałościowe, to w okresie poza sezonem Twoim celem jest maksymalne zwiększenie beztłuszczowej masy mięśniowej. Ćwiczysz ciężej i z większą intensywnością.
Nie jest to mieszanka do uzyskania dodatkowej masy ciała. Jest to w 100% odżywka białkowa, która została stworzona dokładnie z myślą o Twoich potrzebach. Jak? Każda mieszanka specjalnych protein składa się z unikalnego połączenia białek, które zostały stworzone do maksymalnego zwiększenia zdolności Twojego ciała do gromadzenia beztłuszczowej masy w połączeniu z treningiem odpornościowym. Specjalna proteina dla masy beztłuszczowej jest szczególnie użyteczna dla ćwiczących tradycyjnie i ciężko, którym trudno jest nabrać wysokiej klasy wagi mięśniowej.

Specialized Protein For Lean Mass zawiera SPM 311™, zastrzeżoną mieszankę protein, które zostały stworzone tak, aby ulegały maksymalnemu przyswojeniu. Wielu sportowców spożywa ponad 300 gram białek dziennie i wchłanianie białek staje się ograniczeniem w ich syntezie. Spożywanie tylko jednego źródła białek jeszcze pogarsza ten problem.


Dlatego właśnie profesjonaliści stosują różne białka w cyklach. Taki właśnie cykl białkowy znaleźć można w SPM 311™, który zawiera wydajne „szybko działające” i „wolno działające” białka, co ma usprawnić ich wykorzystanie: Twoje ciało otrzymuje zarówno przypływ amin (aby rozpalić syntezę protein) i stopniowe uwalnianie (aby zredukować niszczenie mięśni). Serwatka, szybko działająca proteina, powoduje szybki i tymczasowy skok poziomów aminokwasów w surowicy. Poprzez połączenie serwatki z wolno działającymi białkami (wyizolowanymi peptydami kazeiny i proteiną z białek), otrzymuje się to, co najlepsze w obu. Kasomorfiny i fosfopeptydy, które znajdują się w naszych wyizolowanych peptydach kazeiny, pomagają zwolnić uwalnianie się aminokwasów i przenoszą substancje odżywcze do mięśni szybciej. Nasza specjalna proteina z białek pomaga dodatkowo opóźnić opróżnianie żołądka poprzez specjalne peptydy hamujące działanie gastryczne.
Specialized Protein For Lean Mass jest bezcenne dla sportowców chcących uzyskać mięśnie wysokiej klasy, ponieważ rozpala pęd anaboliczny poprzez dramatyczne zwiększenie syntezy białkowej i wspomaganie pozytywnej równowagi azotowej. Jednocześnie ma skutki antykataboliczne, dzięki czemu zatrzymuje rozpad białek. Po intensywnej sesji treningowej lub przez całą dobę, Specialized Protein For Lean Mass będzie działać karmiąc Twój organizm kluczowymi aminami potrzebnymi do wspierania wzrostu mięśni oraz ostatecznie poprawy osiągów.


Nowe "dziecko" Dymatize New Dyma Burn X-Treme
Ze spalonej tkanki tłuszczowej uzyskujesz energię i siłę. Jest to jeden z najlepszych na świecie spalaczy tłuszczu. To rewolucyjna formuła najwyższej jakości wsród spalaczy i substancji zwiększających wydolność organizmu.

UWAGA! Dyma Burn X-Treme zawiera Efedrynę, która silnie zwiększa wydolność organizmu. Efedryna wspomaga spadek tk. tłuszczowej nawet o 300% to jest niespotykany wynik!!

napisał

Jeżeli spodobał się Tobie ten artykuł i chciałbyś go wypromować skorzystaj z poniższych opcji: Dodaj do gwar   Dodaj do wykop
 
  Dyscypliny sportowe

Kulturystyka

Fitness

Strongman

Kick-boxing

UFC

Futbol amerykański

Piłka nożna

Pływanie

Skoki narciarskie
  Pozostałe serwisy

Gastronomia

Sklepy sportowe

Medycyna sportowa

Plotki sportowe

Turystyka
  Polecane

Urlop, wczasy, wakacje

Odżywki i suplementy

Atlasy treningowe

Dyscypliny wytrzymałościowe

(c) 2009 magicsport.pl - kopiowanie dozwolone jedynie po uzyskaniu zgody zarz�du magicsport.pl - prawa autorskie
Strony Internetowe
Cenimy Twoją Prywatność